BİTKİSEL CİNSEL ÜRÜNLER

BİTKİSEL CİNSEL ÜRÜNLER

BİTKİSEL CİNSEL ÜRÜNLER

İslami toplumlar içerisin de cinsellik çok konuşulmayan ve hiç dillendirilmemesi gereken şeylerdir. Bunun en büyük sebebi toplum olarak bu tarz şeylerin konuşulmasının ahlaki olmaması ayıp olması ve en önemlisi de günah olması buna neden olur. Bu açılardan da eğer dikkat edilir ise cinsel ürünleri hala birçok insan pek de kullanmayı seçmez. Bir ülkeye cinsel ürünler girdiğinde ilk olarak insanlar din yüzünden onu almazlar.

Oysaki dinde zaten bunun ile ilgili karşıt bir şey yoktur. Aksine bütün dinler kadın ile erkeğin birbirlerine helal olması durumunda güzel bir cinsel hayatlarının olmasını söyler. Özellikle de kadınların ve erkeklerin ön sevişme yapmaları ve birbirlerine güzel sözler söylemeleri dinen de sevaptır. Sonuçta üremek ve çoğalmak dinin de bir gereği olduğu için bunun da tek yolu cinsel ilişki ile mümkündür. Ama bunun böyle olduğunu düşünmeyen ve ya bilemeyen insanlar buna karşı çıkar ve ya bu ürünlerden uzak durmayı seçerler. Tabi ki haram olan cinsel ürünler olduğu gibi haram olmayan helal sex shop marketleri de bulunuyor. Buralar da tamamen dine uygun cinsel ürünler satıldığından dolayı herhangi bir şekilde bir sıkıntı ile karşılaşılmaz. Özellikle de birçok insan bu açılarından bu sex shop marketleri gördüğün de aslın da ne kadar yanlış düşündüklerini de görmüş olurlar.

BİTKİSEL CİNSEL ÜRÜNLER

Din söz konusu olduğun da bu hepimizin tapusudur. Ona bir şey söylemek ve ya onun dediklerini yapmamak bizlere kötü şeylere patlayacağından dolayı o ne der ise o yapılır. Ama dine uygun fantezilerin yapılması da mümkündür. Din insanların hayvanlar gibi değil beyni olan canlılar gibi kendileri de bir şeyler katarak sevişmelerini söylemiştir. Aksi hal de biz de hayvanlar gibi sevişseydik ne anlamı kalırdı. Bizlerin hayvanlardan her anlamda bir farkımız olduğundan dolayı helal sex shop marketler girilip buralardan çok güzel cinsel sağlık ürünleri alınabilir. Bu ürünlerden bir tane aldığınız da çok zevkli cinsel ilişkiler sizler açısından çok kolay olur. Aynı zaman da bunun için yapılması gereken tek şey iyi bir yer bulunmasıdır.

Bazı helal sex shop market olduklarını söyleyenler insanları kimi zaman kandırabiliyorlar. Çünkü helal olduklarını söyledikleri kimi cinsel fantezi ve ya sağlık ürünleri dine uygun olmaya biliyor. Bunun ilk bakış da anlamak çok zordur. Ancak aslında biraz araştırıp ürün hakkında bilgi almak istediğiniz de bunu hemen fark edebilirsiniz. Bu türden bir durum ile karşılaşıp durduk yerde günaha girmek istemiyorsanız yapacağınız tek şey iyi bir cinsel ürünler satan yer bulmalarıdır. Özellikle eğer iyi bir yerden bu ürünlerden alınır ise herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmadan çok zevkli ve dine uygun cinsel bir yaşama da kavuşulur.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir