CİNSEL ÜRÜNLER SATAN MARKETLER

CİNSEL ÜRÜNLER SATAN MARKETLER

CİNSEL ÜRÜNLER SATAN MARKETLER

Cinsel sorunlar ile boğuşan birçok çift vardır. bunların cinsel sorunlarının başın da ise özellikle keyif alamama gibi durumlar vardır. bu gibi durumlar da çiftler birbirlerine yardımcı olmak adına çeşitli fantezi ürünleri alırlar. Bu ürünlerden bir tane hoşunuza gidenlerden aldığınız zaman cinsel ilişkiye farklılıklar katabilirsiniz. Tabi ki bu farklılığı partneriniz de anlaması ve size hayalet gibi bakmamalıdır. Mesela bir kelepçe aldınız ve karınızı ve ya kocanızı kelepçe ile yatağa bağlayıp farklı cinsel fanteziler yapmak istiyorsunuz. Ancak eşiniz bunu anlamaya bilir. O zaman sizin de bu fantezilere hevesiniz kalmaz. Bu tür durumlar da kaçmak yerine üstüne gitmek ve eşinize beklentileriniz hakkında bilgiler vermek en doğrusudur. Eşinizin aldığınız cinsel oyuncaktan hoşlanmaması gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bu da çok fazla karşılaşılan bir durumdur. Bunu da onun ile konuşarak çözebilirsiniz. Seks marketlerden cinsel ürünler alır iken onlara da danışa bilir ve onların da çok hoşuna gidebilecek ürünler alabilirsiniz.

CİNSEL ÜRÜNLER SATAN MARKETLER

Fanteziler karşılıklı olarak yapıldığında zevkli olduğundan dolayı birçok insan en genel anlamı ile kimi zaman cinsel partnerlerin de sorunlar yaşarlar. Ya beğenmeme ya da utanma gibi sorunlardan kaynaklı uygulanmak istenen cinsel fanteziler olmaz. Seks marketlerden bir şeyler almak istediğiniz ve böyle bir durum ile karşılaşmamak için onların da fikirlerini almak zorundasınız. Hatta ha eğer mümkün ise ve siz de utanmıyorsanız onları da bu marketlere giderken götürmeli ve fantezi malzemelerini birlikte seçmelisiniz. Uyum sorununu da böylelikle halletmiş olursunuz. B marketler içerisinde bazı cinsel sağlık ürünleri de vardır. bu sağlık ürünleri ile birlikte cinsel anlamda çeşitli problemler yaşıyorsanız bunları da aşmanın en iyi yol bu sağlık ürünlerinden almaktır. Ancak eğer dışarı da cinsel malzemeler satan bir markete gitmek istemiyorsanız bu tür ürünler internet üzerinden de satıldığı için bunları internet üzerinden de alabilirsiniz. Bu da avantajlı bir durumdur. Yani bu ürünleri alabilecek o kadar çok yer vardır ki bu yüzden eğer sürpriz yapmayacaksanız bu tür konulara eşinizi de ikna edip birlikte alışveriş yapmak en mantıklısıdır.

Seks marketlerin ayıp olduğu ve ya utanılacak şeyler sattıkları düşüncesi doğru değildir. Cinsellik bizlerin hayatın da çok önemli bir yere sahip olduğu için ona gereken önemi vermek kadar doğal bir durum yoktur. Asıl anormal olan cinsel ilişkiye su içmek ve ya yemek yeme gibi davranılmasıdır. Böyle bir durum da çok zevkli olabilecek bir cinsel ilişkiyi daha en başından sıradan ve monoton bir yapıya koyarsınız. Bu da sizin aynı zaman da normal de ki ilişkinizi de etkileyen bir durumdur. Partneriniz bu anlamda sizden bir adım bekliyor da olabilme ihtimali vardır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir