DİNE UYGUN HELAL EROTİK SHOPLAR

DİNE UYGUN HELAL EROTİK SHOPLAR

DİNE UYGUN HELAL EROTİK SHOPLAR

Cinsel ilişki adem ile Havva dan beri bizlere verilmiş bir lütuftur. Bunu ne kadar doğru şekilde kullandığımız ve ya bu konuda günah işlemediğimiz hep Tanrı tarafından gözlemlenir. Eğer bu konular da sıkıntı ile yaklaştıysak ve ya harama uçkur çözdüysek bu tabi ki doğru değildir. Ancak bize helal olan biri ile bize ait yatak odası içerisinde ne yaşadığımız sadece bizi ilgilendirir ve kesinlikle bunun günah olan bir tarafı yoktur. Tam tersine aslında cinsel ilişki esnasın da birbirimize kötü davranmak yerine cinsel ilişkiyi güçlendirecek şeyler yapmamız kesinlikle bizleri çok hoş eden ve Allah gözünde de bizleri önemli kılan bir durumdur. Bunun günah olduğu söylemek yalan olduğundan asıl günah bu yalanı ortaya atmaktır. Böyle bir yalana alet olmamak adına bunu söyleyen insanlara verilecek en doğru yanıt helal cinsel sağlık ürünlerini satan marketlerdir.

Düşünün ki bir insan neden başka bir insan ile ilişkiye girer. Bunun iki önemli sebebi vardır. bunlardan birincisi tabi ki üremek ve çoğalmaktır. yani çocuk yapmaktır. Bunlardan diğer ve en önemlisi de aslında zevk almak ve karşıdakine de zevk vermektir. Bunların her ikisini de insanlar hayvanlardan farklı olarak yaparlar. Ama çiftlerden birinin cinsel anlamda sorunları vardır ve bu sorunlar yani bu sağlık sorunlar çözülmeden çiftler cinsel ilişkiye giremiyordur. Buna kimi insanlar Tanrı’nın bir lütfu Tanrı bize de bunu layık görmüş diye bilir. Ancak eşeği sağlam kazığa almadan Tanrı’nın bir lütfu demek çok yanlıştır. Allah bize akıl vermiş ve bu akıl ile de sorunlardan kurtulma onlara çözüm bulma şansı vardır. bu açılardan bunlara çözüm bulmak çok daha mantıklıdır. Bunlara çözüm bulmak için de helal cinsel sağlık ürünleri satan marketlerden birine başvurmak en doğrusudur. Buralar da karşılaşabileceğiniz bütün cinsel sağlık sorunları ile ilgili bir bitkisel ve doğal ürün bulunabilir. Bu açılardan da düşünüldüğün de yapılması gereken tek şey budur.

DİNE UYGUN HELAL EROTİK SHOPLAR

Bazı insanlar doktora gitmek daha mantıklı diyecektir. Ancak doktorlar bile artık bu ürünlerden önerdikleri için helal cinsel sağlık ürünleri satan yerlerde bunları almak gerekir. Zaten bu ürünleri internet ve erotik shop marketler dışında da bir yerde bulamayacağınız için herhalde herkes hayatının belli bir döneminde mutlaka bir kere bunları denemişlerdir. Sizler de bu ürünlerden bir tane alarak eğer yaşıyor iseniz bu yaşadığınız sağlık sorunlarından kurtulabilirsiniz. Bunda utanacak ve ya çekinecek bir şey yok. Bu ürünler ile birlikte istenildiği gibi bir şey alınabilir. Bu ürünlerden aldığınız takdir de çok zevkli bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz. Hem bir hastalık ile boğuşmak yerine eğer o hastalığın çaresi var ise ona başvurmak daha mantılıdır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir