EROTİK SHOPLAR HELAL MİDİR?

EROTİK SHOPLAR HELAL MİDİR?

EROTİK SHOPLAR HELAL MİDİR?

Hep cinselliğin her yerde dillendirilmemesi gereken şeyler olduğunu söylerler bu belli açılardan doğrudur da tabi ki cinsellik öyle yerde dillendirilmemesi gereken bir şeydir. Ancak bu her zaman da öyle değildir. Özellikle düşünüldüğün de insanlar artık kendi araların da bile bu mantık yüzünden konuşmamaya başladılar. Oysaki çiftlerin kendi araların da cinsel ilişkileri hakkında konuşmaları kadar doğal bir şey yoktur. Onlar bunu konuşmadıkları takdir de aslında kötü bir cinsel yaşam geçirdiklerini anlarız. Cinsellik bize verilmiş bir lütuftur ve bunu en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekir.

Eğer onu gerektiği gibi değerlendirmez isek ciddi sıkıntılar ile karşılaşma ihtimalimiz de vardır. söz konusu olan cinsel ilişki olduğunda bunun haram olduğunu söyleyenler bile vardır. daha doğrusu erotik shop marketlerin haram olduğunu sürekli olarak söylerler. Aslında kesinlikle böyle değildir. Sonuç da bizler insanız ve cinsel yaşamlarımızı en güzel şekilde tasarlamak bizim de hakkımız. Hatta ha bunları helal erotik marketlerden aldığımız ürünler ile daha da güzel bir hale getirdiğimiz de bir birlerimize çeşitli hoşluklar yaptığımız da daha da güzel bir hale gelir. Bu yüzden eşlerimize bu anlama değer vermek ve onlar ile en güzel cinsel ilişkiler yaşamak çok önemlidir.

Son yıllarda yapılan birçok araştırmada insanların cinsel ilişki esnasın da belli oyuncaklar ve ya fantezi malzemeleri ve ya kıyafetlerini kullanmamalarının en büyük sebebi olarak görülen şey dinmiş. Aslında din de değil din ile ilgili yanlış bilgi veren ve bu cinsel fantezi ürünlerinin haram olduğunu söyleyen insanlarmış. Ancak bu insanların herhalde helal erotik marketlerden haberleri yok. Çünkü bu marketler içerisinde insanlar açısından tamamen helal olan cinsel ürünler satıldığından dolayı bunlardan dolayı kimsenin bunların günah olduğunu söylemeye hakkı yoktur. Aslında insanları yanlış yönlendirdikleri için asıl günahı bu tarz insanlar işlemektedir. Ancak kesinlikle bunlara taviz vermemek ve bu tarz hurafeler aldırış etmemek ise tamamen sizin elinizdedir. Bunlar insanların kendi kafalarından uydurdukları ve kesinlikle din ile alakası olmayan şeylerdir. Bunlara inanmak aslında yalana inanmak kadar da günahtır.

EROTİK SHOPLAR HELAL MİDİR?

Erkek ve ya kadınların kendilerine helal olan kişiler yani kocaları ve ya karıları ile yaşadıkları cinsel ilişki içerisin de çeşitli hoşluklar yapmasının neresi günah olabilir ki. Bu tarz hoşlukları yapmak için gerekli olan oyuncak ve cinsel fantezi aletlerinin satıldığı ve dine uygun olan helal erotik marketler vardır. tabi ki bu marketlerin dışında alınan yerlerde haram olan ve ya dinen onayı olmayan şeyler vardır. ancak eğer doğru bir yerden alınır ise bu konuda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmayacağının da bilinmesi gerekir. Bu konuda aklımızı kullanıp araştırma yapmamız doğru kararı almamızı sağlayacak olan tek şeydir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir