Eski Trend Yeni Moda

Eski Trend Yeni Moda

Eski Trend Yeni Moda

2015’in sonlarına yaklaştığımız bu dönemde ülkemizde ve dünyamızda artış gösteren eski ama yeni yüzlü bir sektör dikkatimizi çekiyor; Sex Shop. Geçmişten günümüze, en ilkel çağlardan, en modern dönemlere kadar insanlığın en fazla ilgilendiği konuların başında cinsellik gelir. Kim olursa olsun, ne yaparsak yapalım her şeyin sebebi karşı cinsi etkilemektir. Bunun için giyinir, hazırlanır, temizlenir ve bakımlı oluruz. Bu en ilkel çağlarda bile böyleyken günümüzde eşlerimizi, sevgililerimizi etkilemek adına başvurabileceğimiz yerler sınırlıdır.

Aile içi huzurun en çok sağlandığı yer yataktır. Geleneklerimizden ve büyüklerimizden öğrendiğimiz bir şey de yatağa küs giremeyeceğimizdir. Günümüz Sex Shop’ların yaptığı şey de budur; aile içi huzuru sağlamak. Güven sorunu yaşadığımız bu sektöre ulaşmamızın birçok yolu var; internet, telefon, televizyon. Reklamları ve internet sitelerini sürekli olarak gezmenize karşılık almaya cesaret edemediğiniz, kargo firmasından, çevrenizden çekinceleriniz olabilir. Yalnız bu düşüncenizi çöpe atacak ilk şey sipariş ettiğiniz ürünün içeriğini size getiren kuryenin bile bilmeyişi olacaktır. Ürününüz hediye paketi içine paketlenir ve içeriği belirtilmeden kargoya verilir. Dünyada çok yaygın olmasına karşılık ülkemizde gerekli değeri bulamayan bu sektör büyük bir haksızlığa uğramaktadır. Yaptıkları iş insanların cinsel sağlık sorunlarını düzeltmekten, onları mutlu etmeye kadar birçok konuda olmasına rağmen hala insanlar tarafından ön yargıya maruz kalmaktadırlar.

Eski Trend Yeni Moda

Gireceğiniz herhangi bir sex mağazasında bulabileceğiniz ürün ve ürün grupları şunlardır; Sex ürünleri, cinsel sağlık ve fantezi giyim. Sex ürünleri yataklar, vibratör ve penisler, fetiş ürünleri, makinalar, şişme mankenler ve mastürbatörler bulunur. Cinsel sağlık ürünleri katagorisinde karşınıza çıkacak olan seçenekler ise şunlardır; geciktiriciler, penis büyütücüler, erkek güçlendiriciler, bayan afrodizyakları, prezervatifler, kayganlaştırıcılar, masaj yağları, vajina daraltıcılar ve göğüs büyütücüler bulunur. Son olarak fantezi giyim kategorisinde göreceğimiz ürünler ise şu şekildedir; vücut çorapları, seksi fantezi elbiseler ve deri fantezi elbiselerdir. Fantezi ürün grupları bu tür mağazalarda en çok tercih edilen seçenektir.

Evliliğinizi ya da ilişkinizi renklendirmek, yeni bir heyecan kazandırmak için partnerinizle birlikte birçok yeni fikre açık olmanız gerekmektedir. Bu tür mağazalardan yapacağınız alışveriş sonrası eşinize yapacağınız bir sürpriz onu çok etkileyecek ve hoşuna gidecektir. Erkeklerin sexüel hayal dünyasının zenginliği ne yazık ki kadınlar için abartı ve sahtelikten başka bir şey değildir. Fakat eşinize yapacağınız böyle bir jest size karşı olan bakışını bile değiştirmeye yeterli olacaktır. Sizin onu ve düşüncelerini önemsediğiniz anlamına gelecek, yalnız bedenine değil ruhuna da hitap edebileceksiniz.

Eğer siz de yatağınıza, ilişkinize, evinize yeni bir heyecan getirmek istiyor, partnerinize küçük sürprizler yapmak istiyorsanız hemen bilgisayarınızdan sex ürünleri satan sitelere girip ürünlere göz gezdirebilir veya bulunduğunuz şehirdeki herhangi bir Sex Shop mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir